Til hovedinnhold

Ballkjole Esmina

3 999,-

Laveste pris siste 30 dager er 2 999,-

Velg størrelse:

  • Fri frakt over 1 299,-
  • Gratis bytte og enkel retur
  • Ekspress levering
Medlemmer av FLOYD Friends får 11 997 poeng på dette kjøpet. Bli medlem

Trenger du også?

Sykkelshorts Siv
Sykkelshorts Siv
199,-
Sandal Villemo
Sandal Villemo
899,-
Strømpebukse New Nikoline 15DEN 1pk
Strømpebukse New Nikoline 15DEN 1pk
149,-
  • Passform

    A-form
  • Sammensetning

    Utside og fòr: 100% polyester

Esmina er en drømmende ballkjole og selskapskjole som kombinerer romantisk eleganse med glitrende luksus. Stoffet har en vakker shimmer-effekt som gir et nydelig spill i lyset når du beveger deg. Kjolen har et delikat belte med glitrende diamanter i livet, som fremhever fasongen og gir et eksklusivt uttrykk.

Overdelen har draperte detaljer med v-utringning og tynne stropper som kan reguleres i lengden. Stroppene går inn i en vakker korsettlukking i ryggen som både gir støtte og skaper en feminin silhuett. Skjørtet har en asymmetrisk form med flere lag av myk tyll som gir kjolen et vakkert fall og en følelse av bevegelse. Den har glidelås i skjørtet for en sømløs passform.

Esmina er en kjole som får deg til å føle deg som kveldens hovedperson, enten det er på ball, bryllup eller festlige anledninger.

A-form passform. 
Normal i størrelsen. 

Modellen er 177cm / har på seg str XS.

Skjørtelengde målt fra øverste kant av skjørtet i størrelse XS: ca. 112 cm

Se produktdetaljer

Produktomtaler

Fri frakt & enkel retur

FLOYD butikker